Datum Čas League Sezóna Kolo
18.6.2017 16:30 I.B třída 2016-2017 26
3 - 4

Report

V malém okresním derby šlo o body především domácímu mužstvu, které potřebovalo k jistotě záchrany vyhrát. V první půli byla hra vyrovnaná, k vidění byly dva slepené góly. Hostující Nedvědice šla do vedení v 16. minutě, kdy se na penaltě nemýlil Šikula. O dvě minuty později ale střelou z přímého kopu vyrovnal Kalina.

Po změně stran obrátil vývoj zápasu svým druhým gólem opět Kalina a bylo to 2:1. Čtvrthodiny před koncem našel Pollák za obranou Lukáše Němce, který nekompromisně zakončil a vypadalo to, že Křoví kráčí za veledůležitou výhrou a záchranou I. B třídy. Jenže hosté v 79. minutě snížili gólem Jana Veselského a začaly se dít věci. O dvě minuty později totiž vyrovnal na 3:3 Vašíček. Křoví vrhlo v úplném závěru všechny síly do útoku, ale v nastaveném čase jejich hru vabank potrestal svým druhým gólem Veselský. O tom, zda Křoví opravdu sestoupí, ale ještě definitivně rozhodne postupová a sestupová situace ve vyšších krajských soutěžích.

Zdroj: Žďárský deník

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Zdeněk Sára – Jiří Beránek, David Karásek, Lukáš Knotek – Erik Pollák, Libor Tichý, Lukáš Němec, Robin Roštinský – Martin Kalina, Martin Němec
Góly
16′ 0:1 Roman Šikula
18′ 1:1 Martin Kalina
61′ 2:1 Martin Kalina
75′ 3:1 Lukáš Němec
79′ 3:2 Jan Veselský
81′ 3:3 Martin Vašíček
93′ 3:4 Jan Veselský