1. kolo: Áčko v posledním zápase podzimu v Rožínce dohrávalo v desíti, přesto výhru udrželo

Datum Čas League Sezóna Kolo
3.11.2018 14:00 Okresní Přebor 2018-2019 1
3 - 5

Report

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Alain Banongo – Robin Roštinský, Lukáš Knotek, Miroslav Ivančík – Jiří Ráboň, Jaroslav Borák, Martin Kalina, Pavel Liška – Martin Němec, Martin Kalina
Góly
16′ 0:1 Martin Němec
37′ 0:2 Milan Polonec
43′ 1:2 Pavel Bartoněk
58′ 2:2 Pavel Vondruška
61′ 2:3 Miroslav Ivančík
64′ 2:4 Martin Kalina
73′ 2:5 Jaroslav Borák
84′ 3:5 Pavel Vondruška – PK
Karty
29′ Alain Banongo
58′ Lukáš Knotek
62′ Miroslav Ivančík
70′ Robin Roštinský
83′ Lukáš Knotek
Rozhodčí
POHANKA Václav

Do Rožínky sme opět nedorazili v plné sestavě a ačkoliv se 3 hráči základní sestavy utkání nemohli z pracovních důvodů zúčastnit, podali sme zde velmi zdařili výkon spojený s proměňováním šancí. Domácí měli v úvodu pár gólových šancí avšak je neproměnili na rozdíl od nás. I když v úvodu druhé půle domácí vyrovnali, přidali sme pak 3 další branky a zcela zaslouženě zde vyhráli. Podzim končíme s 15ti body, což mohlo být tak o 5 či 8 bodů lepší, ale bohužel nebylo. Všem kteří měli chuť za Křoví v roce 2018 hrát a reprezentovat jej děkuji.

Autor: Lukáš Midrla