19. kolo: Áčko opět nezvládlo závěr! V 87.min se vedlo 1:3! Nakonec prohra 4:3!

29.4.2018 16:00 Okresní Přebor 2017-2018 19

Petr Karmazín – Zdeněk Sára – Jan Pekárek, Pavel Šustr, Robin Roštinský – Milan Polonec, Jaroslav Borák (88. Jaroslav Borák), Lukáš Němec, Lukáš Knotek (80. Martin Němec) – Martin Kalina, Dino Hodžič
Góly
30′ 1:0 Josef Starý
35′ 1:1 Pavel Šustr
80′ 1:2 Pavel Šustr
82′ 1:3 Martin Němec
88′ 2:3 Miroslav Ochrana
89′ 3:3 Milan Špaček – pokutový kop
91′ 4:3 Miroslav Ochrana
Karty
20′ ŽK Lukáš Němec
Rozhodčí
König Miroslav

Vyrovnaný první poločas, kterému odpovídal výsledek 1:1, byl jen předzvěstí toho co se bude dít dál. Bory se dostaly do vedení ve 29. minutě, když po spolupráci s Vojtou Chalupou skóroval Josef Starý – 1:0. Hosté však záhy v 34. minutě srovnali a nezasloužil se o to nikdo jiný než největší posila hostí Pavel Šustr – 1:1. Poté bylo několik šancí na obou stranách. Stav se již ale nezměnil.

Druhý poločas se začal hrát ve stejném stylu a nikdo by nepředpokládal, že by se mělo odehrát nějaké větší drama. Ale stalo se a nastartovaly to Bory, když vyrobyly opět neskutečnou chybu a přihrávkou malou domů vybídli soupeře ke skórování. První střelu už do prázdné brány zázračně golman Jakubec ještě stihl vytěsnit, k míči se ale opět dostal Pavel Šustr a nadvakrát si položil brankáře a parádně zavěsil – 1:2. Bory tak zažili šok a to ještě podtrhl třetím gólem v 82. minutě Martin Němec a stav 1:3 se tak zdál hotovou věcí. Jenomže k neskutečnému obratu zavelel Mirek Ochrana, když prošel obranou hostí a skóroval – 2:3. To se psala 88. minuta a hned o dvě minuty později si dovolil znovu drzý průnik do obrany a hostům nezbylo nic jiného než ho faulovat. K pokutovému kopu se postavil Milan Špaček a bezpečně proměnil – 3:3. Je to až neuvěřitelné, jak se zápas s Křovím vyvíjel, protože i na podzim v Křoví jsme zápas zachraňovali v samotném závěru. To jsme dosáhli na remízu 5:5. To však neplatilo dneska, protože s posledního výkopu brankáře se míč dostal k Mirkovi Ochranovi, ten si míč pokryl a střelou k zadní tyči rozhodl o výhře Borů – 4:3. Byl to tak neuvěřitelný obrat na který se ale pěkně koukalo.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: V utkání jsme měli celou dobu herní a brankovou převahu a ačkoliv jsme téměř domácí do šancí nepouštěli,tak v závěru přišel nepopsatelný zkrat a prohra. Ztráta tří bodů v tabulce nás mohla plně dostat do kontaktu s ostatními soupeři, takhle zase budeme muset další kola soupeře nahánět.