16. kolo: Áčko doma podlehlo Radostínu 1:3

8.4.2018 15:30 Okresní Přebor 2017-2018 16

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Zdeněk Sára – Jan Pekárek (69. Martin Němec), Lukáš Knotek, Robin Roštinský – Milan Polonec, Ondřej Plechatý, Jaroslav Borák, Lukáš Němec – Martin Kalina, Dino Hodžič
Góly
21′ 0:1 Rostislav Večeřa
43′ 0:2 Tomáš Kadlec
43′ 0:3 Pavel Císař
72′ 1:3 Lukáš Němec (PK)
Karty
10′ ŽK Milan Polonec
18′ ŽK Jaroslav Borák
82′ ŽK Martin Němec
Rozhodčí

První jarní domácí utkání sme nezačali uplně dobře, v uvodních pěti minutách hosté měli častěji míč na kopačkách, avšak bez větší brankové šance. První poločas velice ovlivnil silný vítr. V 10min hostující golman vykopl míč, vítr pomohl ve vzduchu míči, domácí golman ve snaze míč chytit při couvání uklouzl, avšak stál mimo branku a se štěstím se odrazil pouze na roh, nikoliv do zcela prázdné branky. V 16.min jsme se do první ložené šance dostali my, kdy z 20 metrů napřáhnul Kalina, avšak trefil pouze brankovou tyčku. Do vedení se dostali hosté v 21. minutě, kdy opět zaúřadoval vítr, míč brankáře, který si na míč vyběhnul přelétl a hostující hráč uklidil balon do prázdné branky. V 26. minutě mohlo být vyrovnání, z úhlu postupoval sám na brankáře Polonec, avšak netrefil míč ideálně a střela jen těsně minula hostující branku. V 35. minutě měli domácí další velikou šanci, po rohovém kopu přiklepnul míč L. Němec Roštínskému, který z velice slibné brankové šance opět jen těsně netrefil branku. Hosté využili větru a nedorozumění brankáře se stoperem v 43 minutě, kdy vstřelili druhou branku v utkání.

Do druhé půlky jsme opět vstoupili aktivně, měli šance na vstřelení branky, ale buď solový unik Kaliny zastavil dobře chytající hostující brankář a nebo jsme nebyly schopni trefit prostor mezi třemi tyčemi a tak v 57 minutě přišel další trest. Od autové čáry odcentroval hostujíc hráč, který našel na penaltě nikým nehlídaného útočníka, který hlavou uklidil k tyči míč potřetí.V 72. minutě proměnil nadvakrát zahrávanou penaltu Lukáš Němec po předchozí ruce hostujícího hráče ve vlastním pokutové uzemí. V závěru utkání měli domácí uzemní převahu, avšak bez dalšího gólového zakončení.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: v utkání jsme si připravili velké množství brankových příležitostí, avšak naše střelecká nemohoucnost byla veliká a tak na víc než jednu branku jsme se nezmohli. Prvním dvěma brankám velice pomohl silný vítr, který se bohužel do druhé půlky uklidnil a nám tak nepomohl. Hosté vstřelili 3 branky a odvezli si tak 3 body za výhru 3:1.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: Zápas s Křovím byl bohatý na šance,náš tým se dokázal prosadit po zavahanich soupeře naopak domáci sve přiležitosti netrefovali anebo je zlikvidoval výborne chytajíci brankář Dupal.