12. kolo: Béčko remizovalo s Bitýškou 1:1. Vyrovnával Ondra Plechatý.

INFO
Sestava
Jan Prokeš – David Karásek – Petr Liška, Petr Kvasnica (63. Milan Domes), Dušan Tauterman – Libor Kocanda, Pavel Liška, Jiří Chlup, Ondřej Plechatý – Lubomír Navrátil (55. Radim Datínský), Jiří Ráboň
Góly
31′ 0:1 Miiroslav Dupal
63′ 1:1 Ondřej Plechatý
Karty
70′ ŽK David Karásek
Rozhodčí
Jaroslav Juda

První poločas začali hosté aktivně, ale bez nějaké větší šance. Poté se hrálo mezi vápny a hra se vyrovnala. Postupně taktovku utkání přebírali domácí, vypracovali si hodně rohových kopů, ze kterých ale také výrazně branku hostí neohrozili. Na konci poločasu byl faulovaný na hranici velkého vápna hostující hráč a byla nařízena penalta, které se ujal Miroslav Dupal a s přehledem proměnil. Do šaten na poločasovou přestávku tedy odcházeli spokojenější hosté.

Od druhého poločasu se hrál vyrovnaný fotbal a po chybě hostů se domácí dostali do přečíslení, které dokázali proměnit. Střelcem vyrovnávací branky byl v 63. minutě Ondřej Plechatý. Zbytek zápasu se dohrál v klidu a výsledkem byla zasloužená remíza.

TJ Sokol Křoví – Jan Prokeš
Zápas začal v přátelském duchu, první polovina byla vyrovnanější, na šance asi 3:1 pro domácí. Ze začátku vstoupili do hry lépe hosté, když produkovali tlak cca prvních 10 minut. Poté se hra srovnala a postupně jsme si začali získávat balon, častěji, okolo třicáté minuty už jsme měli pěkný tlak a dvě tutové šance, které jsme nedali, hosté to dokázali vyrazit na brankové čáře poté, co jsme 2x překonali i brankáře. Následně došel faul, dle mého velice přísný, po kterém vzešla penalta pro hosty, kterou následně proměnili. Faul to jasně byl, ale bylo to dle mého ještě těsně před čarou. Rozhodčí to posoudil velice přísně. Ovšem v prvním poločase to byla jediná vada, které se rozhodčí dopustil. Poté jsme se tlačili do zakončení dále, ale z poslední tutovky před pulkou už gol nevzešel. Druhý poločas už byl celkem pěkně vyostřený. Pomohl k tomu hodně sudí, který pískal naprosto katastrofálně ve druhé půli. Do druhé půle jsme opět vlétli s obrovským tlakem a trval téměř do konce zápasu. Hosty jsme do ničeho nepustili. Naopak to bylo na šance ve druhé půli tak 6:0, ale dali jsme pouze jeden, ale za to moc krásný gol. Na konci sudí dokázal rozbouřit i fanoušky domácích a hosté, co jsem se stihl všimnout, ani neprotestovali a nehádali se, hostující golman vyběhl z brány, ale už nestíhal doběhnout balon a tak vrazil do našeho hráče a rozhodčí místo přímáku či penalty, nemohu posoudit (byl jsem na druhé straně hřiště), pískl faul na golmana, což určitě neměl. Poté už zápas skončil.