15. kolo: Áčko veze z Bobrové bod za remízu 5:5. Robin Roštinský vstřelil hattrick!

Datum Čas League Sezóna Kolo
1.4.2018 15:30 Okresní Přebor 2017-2018 15
5 - 5

Report

INFO
Sestava
Zdeněk Sára – Pavel Šustr – Jiří Chlup (46. Jan Pekárek), Lukáš Knotek, Robin Roštinský (75. Jiří Ráboň) – Ondřej Plechatý, Petr Bartošek, Lukáš Němec, Milan Polonec (70. Martin Němec) – Dino Hodžič, Martin Kalina
Góly
3′ 0:1 Robin Roštinský
12′ 0:2 Robin Roštinský
22′ 1:2 Petr Dvořák
32′ 2:2 Jiří Svoboda
40′ 3:2 Jiří Svoboda
70′ 4:2 Michal Hájek
74′ 4:3 Robin Roštinský
75′ 5:3 Michal Hájek
79′  5:4 Lukáš Němec
86′ 5:5 Lukáš Němec (pen.)
Karty
72′ ŽK Lukáš Němec
81′ ŽK Jan Pekárek
Rozhodčí
Landsman David, Dvořák Miloš

Do Bobrové přijelo Křoví odhodlané navázat na úspěšný konec podzimu. A to se mu v úvodu zadařilo. Domácí totiž totálně prospali úvod a po dvou trefách Robina Roštinského bylo rázem 0:2. Až poté se domácí vzpamatovali a začali se dostávat do zakončení. Nejprve ve 22. snížil Petr Dvořák a po deseti minutách vyrovnal hlavou Jirka Svobvoda. Ve 40. min se potvrdilo známé nedáš-dostaneš. Domácí golman Flek vychytal nájezd hostujícího Polomce a z protiútoku poslal domácí do vedení opět Svoboda.

Křoví vyrovnalo brankové dostihy z penalty
Ve druhé půli se dlouho čekalo na gól. V této fázi domácí zahodili poměrně dost tutovek, až v 70. min se konečně trefil Michal Hájek. Chvíli poté ovšem Robin Roštinský krásnou střelou dokonal hatrick a hosté se vrátili do zápasu. Za minutu odpověděl opět Michal Hájek a domácí zřejmě propadli mylnému přesvědčení, že odpor hostů je již definitivně zlomen. Ti to ale nezabalili a po dvou lehce sporných situacích Lukáš Němec dorážkou téměř z brankové čáry a z penalty vyrovnal. No a když v samém závěru střídající Míra Mašek neuspěl v poslední domácí tutovce, musela se obě mužstva spokojit s bodem.

Zdroj: fotbalunas.cz