8. kolo: Béčko si zapsalo nejvyšší výhru, co si hráči pamatují. Odnesly to Bory B. Plechatý vstřelil hattrick!

Datum Čas League Sezóna Kolo
23.9.2017 15:30 IV. třída 2017-2018 08
9 - 2

Report

Ze začátku zápasu jsme měli dvě vyložené šance, které neproměnil náš svátečný střelec Pavel Liška. Poprvé trefil břevno, podruhé vůbec netrefil zařízení. V 15. a 25. minutě se trefil Ondřej Plechatý a hned v zápětí přidal náš třetí gól Lukáš Koudelka a dál už se dohrál poločas v poklidném tempu.

O přestávce jsme si řekli, že musíme hodně střílet, abysme náš náskok ještě navýšili. Hned na začátku druhého poločasu se prosadil Lubomír Navrátil, dokonce i Pavel Liška a z penalty dovršil hattrick Ondřej Plechatý. Poté soupeř snížil na 6:1, ale to nás ještě více povzbudilo a k naší gólové nadílce se přidali Jiří Ráboň, podruhé Lukáš Koudelka a Luboš Mencler. Soupeř v závěru snížil skóre na konečných 9:2.

Chtěl bych pochválit všechny hráče. Hlavně nové posily Martina Macholána a Libora Kocandu, který zařídil penaltu. Jsem rád, že jde z týmu cítit dobrá nálada a hlavně vidět dobrá forma. Doufám, že Křoví A si vezme z Béčka příklad a začne sbírat body, aby se zachránili v Okresním Přeboru a Křoví „B“ mohlo postoupit o třídu výš.

Autor: Trenér Jiří Chlup

Jiří Chlup

INFO
Sestava
Jan Prokeš – Milan Domes (75. Petr Nečas) – Zdeněk Fila (46. Libor Kocanda), Luboš Mencler, Petr Liška (52. Jiří Ráboň) – Radim Datínský, Ondřej Plechatý, Pavel Liška, Martin Macholán – Lukáš Koudelka, Lubomír Navrátil (70. Jiří Chlup)
Góly
15′ 1:0 Ondřej Plechatý
25′ 2:0 Ondřej Plechatý
29′ 3:0 Lukáš Koudelka
47′ 4:0 Lubomír Navrátil
51′ 5:0 Pavel Liška
60′ 6:0 Ondřej Plechatý
62′ 6:1 Daniel Pól
78′ 7:1 Jiří Ráboň
83′ 8:1 Lukáš Koudelka
85′ 8:2 Petr Viliš
87′ 9:2 Luboš Mencler