7. kolo: Béčko obralo favorita z Velkého Meziříčí o body

Datum Čas League Sezóna Kolo
16.9.2017 15:30 IV. třída 2017-2018 07
2 - 2

Report

Kdo přišel na sobotní utkání neprohloupil. Byl k vidění krásný kombinační fotbal se zakončením a pěknými góly. Domácí tým se nezalekl favorita a hned v 8. minutě šel do vedení, díky střele Luboše Navrátila, která se odrazila od protihráče a balon skončila v brance. Potom měl soupeř územní převahu ale nic z toho nevytěžil. Po krásné individuální akci, kdy Zdeněk Fila prošel mezi 4 hráči a z úhlu prostřelil brankáře šlo Křoví do dvoubrankového vedení, které v závěru prvního poločasu ztratilo když soupeř po drtivém tlaku snížil ve 42.minutě na 2:1.

Druhý poločas jsme si vytvářely šance, které jsme nevyužily. Soupeřovy pokusy zneškodňoval dobře chytající gólman Prokeš. Avšak v 87. minutě po závaru před naší brankou se prosadil soupeř a vyrovnal na konečných 2:2.

Chtěl bych pochválit celý tým za předvedený výkon. Jen tak dál v pokračování dobrých výkonů. A vytoužený postup nás nemine.
Trenér Křoví „B“ Jiří Chlup

INFO
Sestava
Jan Prokeš – Jan Pekárek – Jan Maloň (69. Petr Nečas), Milan Domes, Zdeněk Fila – Petr Liška (52. Radim Datínský), Pavel Liška, Ondřej Plechatý, Jiří Ráboň – Lubomír Navrátil, Lukáš Koudelka
Góly
8′ 1:0 Lubomír Navrátil
34′ 2:0 Zdeněk Fila
42′ 1:2 Adam Pospíšil
87′ 2:2 Václav Crkal