6. kolo: Áčko bylo 3 minuty od výhry, bere první bod za remízu 5:5

Datum Čas League Sezóna Kolo
10.9.2017 16:00 Okresní Přebor 2017-2018 06
5 - 5

Report

Domácím fotbalistům vstup do utkání opět nevyšel. První minuta, první hrubka domácích, první šance hostů a vedení Borů 1:0. V 6. minutě po hrubce stopera Sáry se dostal míč k volnému hráči hostů a 0:2. V 8. min. se dočkali branky i domácí, Němec M. uvolnil kolmicí za obranu Kalinu, který šel sám na brankáře a podél něj snížil na 1:2. V 22. min se měnilo opět skóre utkání. Při zakládání utoku ze strany domácích přišel o míč Popek, hosté tak měli možnost podniknout rychlý kontr do vápna, kde za záchranou brzdu zatáhl Šustáček a rozhodčímu Benešovi nezbylo než odpískat pokutový kop pro Bory. Hostující hráč penaltu s přehledem proměnil a mohl se tak radovat ze své 3 branky v utkání. V úplném závěru prvního poločasu domácí zkorigovali skóre utkání podruhé. Bratři Němcové si vyměnili spolu míč, mladší Martin pak krásně uvolnil uličkou Lukáše do šance, ten postupoval sám na golmana a upravil tak skóre do přestávky na 2:3.

Druhá půlka začala uspěšně pro domácí, postupně si vytvářeli tlak a brankové příležitosti. V 59 minutě byl jeden z domácích hráčů poblíž velkého vápna faulován. K míči se postavil Kalina a přesnou střelou do horního růžku branky vyrovnal na 3:3. 62 minuta a opět změna ve skóre utkání. Rohový kop zahrál přesnou přihrávkou na Lukáše Němce Koudelka, Němec míč poslat před branku, kde nikým nehlídaný Kalina zkompletoval hattrick a dostal domácí do vedení 4:3. V utkání kde hraje Křoví, se oko diváka může těšit na branky, a tak v 79. minutě bylo vyrovnáno. Při nákopu hostů do velkého vápna míč našel na chvíli nehlídaného Špačka, který si míč zpracoval a nekompromisně zavěsil, 4:4. V 85. minutě se dostal odražený míč k domácímu Poloncovi, který střelou z 25 metrů přesně k tyči nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci, 5:4. Bohužel se tento nadějný výsledek nepodařilo domácím udržet, kdy tři minuty před koncem utkání hosté vyrovnali na konečných 5:5.

Lukáš Midrla: Utkání jsme opět nezačali dobře a brzo prohrávali o 2 branky. Hosté si svůj náskok v polovině první půlky vzali zpět, ale naštěstí jsme se do zápasu dostali brankou v úplném závěru první půle. Druhou půlku se domácím podařilo dokonat obrat a dostat se do vedení 4:3 a poté i 5:4. Bohužel v závěru zápasu jsme nechali zcela neobsazeného hráče Borů ve velkém vápně, který vyrovnal na konečných 5:5. Pro Křoví je to první bod v nové sezóně, ale celkově jsme z výsledku zklamaní, pač jsme chtěli z utkání body tři.

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Zdeněk Sára – Lukáš Knotek, David Karásek, Robin Roštinský – Pavel Popek, Martin Kalina, Milan Polonec, Martin Šustáček (46. Lukáš Koudelka) – Martin Němec, Lukáš Němec
Góly
1′ 0:1 Miroslav Ochrana
6′ 0:2 Miroslav Ochrana
8′ 1:2 Martin Kalina
22′ 1:3 Miroslav Ochrana – pokutový kop
45′ 2:3 Lukáš Němec
54′ 3:3 Martin Kalina
63′ 4:3 Martin Kalina
79′ 4:4 Milan Špaček
85′ 5:4 Milan Polonec
87′ 5:5 Martin Vávra