6. kolo: Béčko dovezlo 3 body z Jívoví, trefil se i Jiří Chlup starší

Datum Čas League Sezóna Kolo
10.9.2017 10:00 IV. třída 2017-2018 06
3 - 5

Report

V nedělní dopoledne nám přálo počasí a měli jsme velké štěstí. Do Jívoví jsme přijeli přesně s 11 hráči. Začátek zápasu jsme přečkali se štěstím a dobře chytajícím Janem Prokešem, který tým hodně podržel. V 9. minutě jsme udeřili a gól vstřelil Luboš Navrátil. Soupeř se vrhl do útoku a srovnal na 1:1. Hra měla spád, po pěkné akci našeho faulovali domácí našeho kapitána Lukáše Koudelky v šestnátce a byla nařízena penalta, kterou sváteční střelec Liška Pavel neproměnil. Náš tým to nesložilo a v 38.minutě Lukáš Koudelka zahrával roh, pěknou přihrávkou našel Jiřího Chlupa st. a ten ve sých 47 letech střelou z 25.metrů vstřelil svůj premiérový a možná i první gól v životě. Bohužel v posledních minutách soupeř srovnal.

Do druhého poločasu jsme se pustili do soupeře a dali gól. V 48. minutě Pavel Liška odčinit zahozenou penaltu. Potom jsme soupeře nepustili k ničemu a skvěle hrající kapitán Lukáš Koudelka soupeře zničil dvěma pěknými góly v 69. a 71. minutě. Soupeř snížil v 77.min na konečných 3:5 v náš prospěch. Ke konci zápasu nám rozhodčí odepřel penaltu a potom chtěl uznat šestý gól, ale Lukáš Koudelka šel příkladem a přiznal, že předtím zahrál rukou. Fair play.

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za předvedenou hru a že se v Křoví umí hrát fotbal.

autor: Jiří Chlup st.

Domácím se první poločas herně vydařil, ale i přes velké množství vypracovaných šancí se jim nepodařilo dostat se do vedení. Hosté byli ve své první šanci v utkání úspěšní a v 9. minutě je poslal do vedení Lubomír Navrátil, který potrestal individuální chybu domácího hráče. Nápor domácích přinesl v 19. minutě vyrovnání. Úspěšným střelcem byl Stanislav Krejčí. Domácí se poté tlačili dále do zakončení, ale hosty držel výborný brankář Jan Prokeš, který se vyznamenal proti střele Jana Hejtmánka ze třiceti metrů a několikrát čelil tváří v tvář domácím útočníkům. Další hrubku domácích potrestal ve 38. minutě Jiří Chlup a poslal hosty opět do vedení. To ale hostům nevydrželo dlouho a ve 42. minutě srovnal na poločasových 2:2 Miloš Šoukal.

V druhé půli pokračoval nápor domácích, ale hosté jim uštědřili těžkou lekci z produktivity. Krátce po návratu z kabin poslal hosty potřetí v zápase do vedení Pavel Liška. Domácí se hnali do vyrovnání, ale to už se jim potřetí v zápase nepodařilo a v 69. minutě zařídil dvoubrankové vedení hostům Lukáš Koudelka. Ten stejný hráč se prosadil i o dvě minuty později a definitivně rozhodl o tom, že v tomto zápase zůstanou domácí bez bodu. Jiskřičku naděje ještě pro domácí vykřesal v 77. minutě Aleš Valenta, ale to bylo již ze strany domácích vše. Konečné skóre 3:5 je pro domácí kruté, když rozhodla především efektivita zakončení.
Zdroj: fotbalunas.cz

INFO
Sestava
Jan Prokeš – Ondřej Plechatý – Jan Maloň, Luboš Mencler, Petr Nečas – Petr Liška, Pavel Liška, Jiří Chlup st., Jiří Ráboň – Lubomír Navrátil, Lukáš Koudelka
Góly
9′ 0:1 Lubomír Navrátil
19′ 1:1 Stanislav Krejčí
38′ 1:2 Jiří Chlup st.
42′ 2:2 Miloš Šoukal
48′ 2:3 Pavel Liška
69′ 2:4 Lukáš Koudelka
71′ 2:5 Lukáš Koudelka
77′ 3:5 Aleš Valenta