5. kolo: Bystřice B deklasovala Áčko 9:2

Datum Čas League Sezóna Kolo
2.9.2017 16:00 Okresní Přebor 2017-2018 05
9 - 2

Report

V utkání pátého kola okresního přeboru se utkaly týmy domácí rezervy Bystřice a Křoví, které hrálo v minulé sezóně krajskou I. B třídu. Po úvodních třech zápasech se oba celky nacházely v úplně odlišných situacích. Rezerva Bystřice atakovala špici tabulky, hostující Křoví naopak nezískalo ani bod a uzavíralo tabulku okresního přeboru. Utkání bylo sehráno netradičně na náhradním hřišti, protože hlavní hřiště nebylo možné skrz vydatný noční déšť na utkání řádně nachystat. To ale vůbec nevadilo domácímu týmu, který měl celé utkání naprosto ve svojí režii. Od úvodní minuty hosty zatlačil na jejich polovině a do poločasu si vypracoval dostačující brankový náskok, který dokázal udržet až do závěrečného hvizdu. Padrtka, Čech a Sklenář řídili po celé utkání ofenzivní snahy domácích a proto se mohli domácí do poločasu radovat z osmi zásahů.

Druhý poločas se hrál ve volnějším tempu, kdy padlo po jedné brance na obou stranách a utkání tak skončilo zcela zaslouženě výhrou domácích v poměru 9:2. Po tomto odehraném kole se tak domácí prostříleli do čela tabulky, kde jsou na tom o skóre lépe jak Bobrová. Křoví zůstalo přikováno na posledním místě tabulky. V dalším kole je čekají v domácím prostředí Bory a Křoví si bude chtít zajisté poprvé užít pocit vítězství. Bystřičtí se utkají na hřišti Počítek, které zajisté chtěly také lépe odstartovat do tohoto ročníku.

Lukáš Midrla: Domácí byli od úvodní minuty zcela lepším soupeřem a o své výhře rozhodli již v prvním poločase, druhý poločas se již hrál ve volnějším tempu a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích. Nejlepší soupeř se kterým jsme prozatím v okresní přeboru hráli a tak gratuluji kolegovi Jirkovi Dejnožkovi k dnešním třem bodům. Pokud si svoji výkonnost a střelecký apetit domácí udrží po celou sezónu, mohli by být žhavým kandidátem na postup zpět do 1. B třídy.

Zdroj: www.fotbalunas.cz

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Martin Šustáček – Jan Kašpar (62. Radek Pelka), David Karásek, Robin Roštinský (31. Jiří Ráboň) – Pavel Popek (66. Lukáš Koudelka), Martin Kalina, Milan Polonec – Martin Němec, Lukáš Němec
Góly
4′ 1:0 Tomáš Padrtka
6′ 2:0 Zdeněk Sklenář
14′ 2:1 Milan Polonec
16′ 3:1 Tomáš Padrtka
20′ 4:1 David Čech
23′ 5:1 Zdeněk Sklenář
27′ 6:1 David Čech
32′ 7:1 Tomáš Padrtka
44′ 8:1 Tomáš Padrtka
60′ 9:1 David Čech
88′ 9:2 Lukáš Němec
Karty
26′ Lukáš Němec
Rozhodčí

05.kolo | 2017/2018 | OKRESNÍ PŘEBOR

DatumDomácíVýsledekHostéČasČlánek