4. kolo: Béčko na úvod schytalo v Radostíně debakl

Datum Čas League Sezóna Kolo
26.8.2017 14:30 IV. třída 2017-2018 04
9 - 2

Report

Musím dneska pochválit všechny hráče. Zápas začal celkem dobře v 2.minutě měl na noze gólovou šanci náš jediný střelec Ondra Plechatý . Potom začal úřadovat p. rozhodčí Juda, když do Pekárka naběhl protihráč a spadl. Nařízenou penaltu Jan Prokeš málem chytil, smůla. Za chvíli na to Jan Prokeš si pokrývá míč tělem, protihráč spadne a je penalta, 2:0. Chvíli potom po krásné akci Jiří Ráboň, Lubomír Navrátil, Lukáš Koudelka zakončil Ondřej Plechatý, 2:1. Soupeř se dal do útoku a bylo to 3:1, 4:1. Za chvíli na to jsme opět zaútočili krásný centr Koudelky a zakončil hlavou Plechatý 4:2. Hra měla spád chtěli jsme srovnat, nepovedlo se a soupeř trestal naše chyby. Poločas 5:2.

Po přestávce soupeř vystřídal a nám docházely síly, protože jsme neměli nikoho na střídání, ale furt jsme se snažili hrát a nedostat desítku, což se nám podařilo. Musím uznat že soupeř byl lepší a tímto mu Gratuluji.

Jiří Chlup st.

INFO
Sestava
Jan Prokeš – Jan Pekárek – Jan Maloň, Petr Liška, Petr Nečas – Jiří Ráboň, Jiří Chlup st., Ondřej Plechatý, Radim Datínský – Lukáš Koudelka, Lubomír Navrátil
Góly
11′ 1:0 Marek Minster
21′ 2:0 Martin Gregar
29′ 2:1 Ondřej Plechatý
32′ 3:1 Zdeněk Gregar
39′ 4:1 Rostislav Večeřa
40′ 4:2 Ondřej Plechatý
42′ 5:2 Zdeněk Gregar
50′ 6:2 Pavel Císař
82′ 7:2 Pavel Císař
85′ 8:2 Pavel Císař
87′ 9:2 Pavel Císař