2 kolo: Áčko v prvním zápase podlehlo Bobrové

Datum Čas League Sezóna Kolo
13.8.2017 16:30 Okresní Přebor 2017-2018 02
1 - 4

Report

Zápas se pro domácí družstvo vyvíjel velmi dobře, ve 2. minutě vyšel nacvičený signál ze standartky po ose Kalina-Karásek a druhý jmenovaný, ačkoliv byl v těžké pozici hlavičkou otevřel skóre zápasu, 1:0. Po této brance se domácí tým vedením lehce ukolíbal a přestal hrát svoji hru. Začal vymýšlet ty nejhorší varianty, které pro dané situace byly a z toho pramenily chyby, které soupeř dokázal potrestat. Nejprve z pozice krajního obránce Knotek, velmi špatným odkopem od svého pokutového území našel zcela osamoceného soupeřova hráče, který tváří v tvář nedal Karmazínovi šanci. Chyby se po celou první půlku neustále opakovaly a tak hosté udeřily do poločasu ještě dvakrát a šli tak zaslouženě do kabin s náskokem 3:1. Těsně před koncem prvního poločasu se při souboji o míč zranil domácí Karásek, kterého odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice do Brna, kde mu byla diagnostikována zlomenina nosu a silný otřes mozku.

Druhou půlku museli domácí provést dvě vynucené střídání, za Karáska a Pelky šel na hřiště Datínský a Ráboň a tak nějakou chvilku trvalo než si tým sedne. Bohužel z našich náznaků šancí jsme nedokázali vytěžit žádnou branku, čímž bychom se dostali zpět do zápasu a tak přišel trest na druhé straně. Hosté navýšili skóre na 4:1 v jejich prospěch a bylo víceméně po zápase. V Závěru zápasu jsme sice soupeře ještě několikrát dokázali ohrozit, avšak bez gólového efektu a tak hosté zcela zaslouženě vyhráli.

Hodnocení zápasu: Vstup do zápasu přišel podle představ, avšak nám paradoxně uškodil. Hosté se víc na place rozkoukali, dokázali využít naše velká zaváhání a tak nás potrestali i výsledkově a zaslouženě si odvezli všechny body domů. Nezbývá než nepovedený vstup do soutěže hodit za hlavu, provést do příštího utkání několik změn v sestavě a možná i kádru ještě a do Radostína jet pro ztracené tři body z dnešního utkání.

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Pavel Šustr – Jiří Beránek, David Karásek (46. Jiří Ráboň), Lukáš Knotek – Pelka Radek (46. Radim Datínský), Erik Pollák, Lukáš Němec, Michal Gottwald (61. Luboš Mencer) – Martin Kalina, Martin Němec (35. Zdeněk Sára)
Góly
03′ 1:0 David Karásek
15′ 1:1 Jiří Svoboda
22′ 1:2 Michal Hájek
27′ 1:3 Jiří Svoboda
63′ 1:4 Miroslav Mašek