25.kolo: Áčko vyhrálo, Martin Kalina vstřelil další hattrick

Datum Čas League Sezóna Kolo
11.6.2017 16:30 I.B třída 2016-2017 25
1 - 5

Report

Doslova poločas hrůzy prožilo v derby béčko Velké Bíteše. Ačkoliv byla v první půli hra vyrovnaná, Křoví domácí vyučovalo v lekci z produktivity. Do vedení dostal hosty v 15. minutě z trestného kopu Kalina. Ten nazul střelecké kopačky, protože během dalších šestnácti minut dosáhl čistého hattricku.

Čtvrtý gól přidal po nedorozumění v domácí obraně Martin Němec a už na 5:0 zvýšil Sára, jehož nákop z poloviny hřiště přeskočil gólmana Janouška a dokutálel se do branky. Po změně stran už se hrálo prakticky na jednu branku, Křoví pouze bránilo svůj vysoký náskok. Béčko Bíteše však dokázalo výsledek pouze kosmeticky korigovat brankou Bartoška.

„I kdybychom hráli další tři poločasy, tak více branek bychom dnes asi nevstřelili,“ stýskal si po prohraném derby trenér Velké Bíteše Libor Švanda.

Zdroj: Žďárský deník

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Zdeněk Sára „C“ – Jiří Beránek, David Karásek, Lukáš Knotek – Erik Pollák, Libor Tichý, Lukáš Němec (90. Jiří Ráboň), Radim Datínský (46. Jiří Chlup) – Martin Němec, Martin Kalina
Góly
15′ 0:1 Martin Kalina
20′ 0:2 Martin Kalina
31′ 0:3 Martin Kalina
33′ 0:4 Martin Němec
38′ 0:5 Zdeněk Sára
73′ 1:5 Ondřej Bartošek