21.kolo: Áčko v boji o záchranu porazilo Měřín

Datum Čas League Sezóna Kolo
13.5.2017 16:30 I.B třída 2016-2017 21
3 - 1

Report

V základní sestavě se po  velmi dlouhé době objevili Jan Kašpar a Lukáš Knotek. Bohužel při před zápasové rozcvičce se zranil Martin Šustáček.

Úvod záchranářského souboje vyšel lépe hostujícímu Měřínu. Z pravé strany přišel přízemní centr a na penaltě  byl volný útočník Crkal a otevřel skóre. Měřín však jakoby vstřelený gól ukolébal a Křoví postupně převzalo iniciativu. Ve 41. minutě přišel faul v hostujícím vápně. Lukáš Němec ale z pokutového kopu na Hladíka nevyzrál. Vedení 0:1 hostům vydrželo do 44.minuty, kdy Kalina nejprve podržel ve středu pole míč, poslal jej za obranu na Roštínského, který gólem do šatny vyrovnal.

Po změně stran měli domácí více ze hry, dlouho se ale nedokázali gólově prosadit. Vedení strhl na naši stranu v 78. minutě Erik Pollák. V poslední minutě pečeti na konečných 3:1 teprve patnáctiletý Jiří Ráboň

Zdroj: Žďárský deník

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Zdeněk Sára „C“ – Lukáš Knotek, David Karásek, Jan Kašpar – Erik Pollák, Libor Tichý, Lukáš Němec, Robin Roštinský – Martin Němec (74. Jiří Ráboň), Martin Kalina
Góly
15′ 0:1 Václav Crkal
41′ Lukáš Němec neproměnil pokutový kop
44′ 1:1 Robin Roštinský
78′ 2:1 Erik Pollák
90′ 3:1 Jiří Ráboň
Karty
29′   Lukáš Němec
 43′   Robin Roštinský