16.kolo: Béčko slaví výhru nad Jívoví B, Navrátil se 2x trefil

Datum Čas League Sezóna Kolo
7.5.2017 16:30 IV. třída 2016-2017 16
3 - 1

Report

Do zápasu jsme nastoupili s novým a uzdraveným kapitánem Lukášem Koudelkou. V kabině jsme si řekli, že chceme hrát rychlý, dynamický a především útočný fotbal. První polovina utkání patřila jednoznačně našemu celku. Ve 20.minutě utkání vybojoval a následně utekl celé obraně kapitán týmu Lukáš Koudelka a přihrál na jasnou TUTOVKU svátečnímu střelci Pavlovi Liškovi, ten však jeho nabídkou pohrdnul a zcela prázdnou branku z malého vápna přestřelil a tím odstartoval festival neproměněných šancí. Ve 25.minutě sebral Lukáš Knotek obraně míč a jeho únik zakončil „malou domů“ gólmanovi přímo do náruče. V 31.minutě se nám konečně podařilo vstřelit branku po krásné kombinaci na naší pravé straně, kde Lukáš Knotek odcentroval míč přímo k nohám Lukáše Koudelky, který s přehledem zakončil.

O přestávce jsme si řekli, že budeme hrát po zemi, hodně kombinovat a musíme proměnit všechny šance, jelikož po prvním poločase jsme mohli vést 5:0. První dvě věci, které jsme si řekli se nám dařilo plnit. To co jsme neproměnili v prvním poločase, tak v druhém poločase jsme neproměnili dvakrát víc. Všechny střely z deseti metrů pochytal gólman, který měl i potřebné štěstí. Další 100% gólovou šanci měl Koudelka, který po odrazu míče od tyčky asi z půlmetru minul prázdnou bránu. Ke Koudelkovi se přidal i Chlup, který neproměnil svoji střelu z úrovně penalty. Lukáš Knotek, který nasměroval bombu zpoza šestnáctky a orazítkoval pouze tyč, která snad zvoní ještě teď. Karásek, který si nepohlídal ofsajd a tím mu byl gól neuznán. A znovu výše zmíněný sváteční střelec Pavel Liška, který neproměnil své gólové šance, a že jich bylo požehnaně. Trenér se už na to nemohl dívat a musel udělat změny v sestavě a podpořit více útok. Na hřiště poslal Lubomíra Navrátila a Radima Datínského. Tyto změny se vyplatily a střídající Navrátil se prosadil a tím protrhl svoji jarní střeleckou nemohoucnost, která byla dlouhá 6 zápasů. Po vstřelení druhé branky se soupeř nechtěl smířit s výsledkem a začal útočit vzduchem po větru. Nakopával míče za obranu, kde si jejich vysocí útočníci vybojovali přímý kop, který náramně vychytal náš gólman Prokeš, který chytal dobře celý zápas. Hosté však nadále zvyšovali svůj tlak, který nakonec vedl ke snížení. S tímto stavem se však nechtěl spokojit náš osvědčený útočník Petr Nečas, který obral na půlce soupeře o míč a vybojoval rohový kop. Z tohoto rohu se díky nacvičenému signálu Chlup-Navrátil prosadil podruhé v tomto zápase Lubomír Navrátil.

Se třemi body jsem spokojen i s předvedenou hrou. Na zakončení musíme ještě zapracovat. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za předvedené výkony.
Trenér Křoví B Chlup Jiří

INFO
Sestava
Jan Prokeš – Petr Křístel, David Karásek, Jan Pekárek, Jan Maloň – Jiří Ráboň (67. Radim Datínský), Jiří Chlup, Vasil Kováč (67. Lubomír Navrátil), Pavel Liška – Lukáš Knotek (86. Petr Nečas), Lukáš Koudelka „C“ (87. Petr Liška)
Góly
32′ 1:0 Lukáš Koudelka
12′ 2:0 Lubomír Navrátil
88′ 2:1 Jakub Pohanka
90′ 3:1 Lubomír Navrátil