15.kolo: Béčko prohrálo v Měříně 3:1

Datum Čas League Sezóna Kolo
30.4.2017 16:00 IV. třída 2016-2017 15
3 - 1

Report

Do Měřína jsme jeli bez zraněného kapitána, stopera Davida Karáska. Ten nemohl nastoupit, protože se v sobotu zranil, ale pomohl k vítězství Křoví A. Zápas začal a už v 8. minutě se zranil nej útočník Lubomír Bžibžab Navrátil. Dále jsme museli jsme nuceně vystřídat dalšího hráče pro zranění, zranil se Jiří Datínský. První poločas byla hra vyrovnaná, měli jsme pár gólovek, ale náš předstoper Lukáš Knotek, poprvé hrající na pozici útočník neproměnil pět brejků, když šel sám na brankáře. Škoda, zápas se mohl vyvíjet jinak, ale doufám, že si Lukáš vybral střeleckou nemohoucnost a v neděli proti Jívoví to tam nejenom jemu a celému týmu začne padat.

Druhý poločas jsme se ujali vedení 1:0, vedoucí branku vstřelil Vasil Kováč. Soupeř srovnal na 1:1 po chybě pana rozhodčího, když přehlédl jasné zpracování míče soupeře rukou, který proto po pěkném zpracování vystřelil a dal gól. Naši hráči reklamovali ruku, ale nebylo to nic platné. Za pár minut soupeř přidal druhý gól. Naši hráči se snažili o srovnání, ale nevyšlo to. Soupeř pár minut před koncem přidal třetí gól po chybě stopera Jana Pekárka.

Musím všechny hráče pochválit za předvedený výkon a doufám, že už se nám podaří proměnit více gólových příležitostí a konečně vyhrajeme.
Jiří Chlup

INFO
Sestava
Karel Kadaňka – Jan Maloň, Jan Pekárek, Luboš Mencler, Ivo Bureš – Pavel Liška, Jiří Chlup, Vasil Kováč (75. Petr Liška), Jiří Ráboň (80. Petr Nečas) – Lubomír Navrátil (8. Radim Datínský), Lukáš Knotek
Góly
53′ 0:1 Vasil Kováč
64′ 1:1 Lubomír Štreitl
68′ 2:1 Petr Pospíchal
86′ 3:1 Jan Krčál
Karty
29′ Lukáš Knotek
Rozhodčí
Juda Jaroslav

15. KOLO | IV. TŘÍDA | OFS ŽĎÁR N. S. | 2016-2017

DatumDomácíVýsledekHostéČasČlánek