19.kolo: Výhru Áčka nad Štěpánovem zařídil Nejtěžší a pak Nejstarší hráč

Datum Čas League Sezóna Kolo
29.4.2017 16:00 I.B třída 2016-2017 19
2 - 1

Report

Křoví toužilo po prvních jarních bodech a hned v první minutě malého okresního derby mohlo jít do vedení. Tichý se postavil k přímému kopu z dvaceti metrů a orazítkoval spojnici břevna a tyče. V dalším průběhu měli domácí tlak, ale gólová šance přišla až ve 30. minutě, kdy po Roštínského dlouhém autu Martin Němec nadvakrát nepřekonal Dingu. Štěpánov měl v úvodní pětačtyřicetiminutovce pouze jednu nebezpečnou hlavičku po rohovém kopu.

Klíčový okamžik zápasu přišel krátce po hodině hry. Martin Němec utekl od poloviny hřiště, obešel i gólmana Dingu, který jej srazil k zemi. A překvapivě přišel dvojitý trest, protože kromě nařízené penalty dostal hostující gólman červenou kartu. Do branky se postavil střídající kouč Štěpánova Ivo Jílek, proti Tichému však neměl nárok. Pojišťovací gól přišel deset minut před koncem. Pěkný míč za obranu dostal Šustáček a efektním lobem překonal Jílka. Hosté ještě dokázali utkání zdramatizovat. V 88. minutě si totiž domácí Karásek nešťastně srazil centr Štěpánova za záda bezmocného Karmazína. Důležité vítězství si však Křoví už vzít nenechalo.

Zdroj: Žďárský deník

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Robin Roštinský, David Karásek, Zdeněk Sára, Lukáš Hradílek – Michal Škorpík (83. Radim Datínský), Libor Tichý, Lukáš Němec, Martin Šustáček (90. Luboš Mencler) – Martin Němec (87. Jiří Ráboň), Martin Kalina
Góly
67′ 1:0 Libor Tichý – pokutový kop
80′ 2:0 Martin Šustáček
88′ 2:1 David Karásek – vlastní
Karty
39′ Michal Škorpík
40′   Lukáš Němec
63′ Libor Dinga – Štěpánov
81′   Robin Roštinský
87′ Martin Němec
Rozhodčí
Terber Ondřej – Jílek Lukáš, Rygl Luboš

19. KOLO | I.B TŘÍDA | KFS VYSOČINA | 2016-2017

DatumDomácíVýsledekHostéČasČlánek