Datum Čas League Sezóna Kolo
23.4.2017 16:00 I.B třída 2016-2017 18
6 - 1

Report

V souboji prvního týmu v tabulce s posledním hosté zpočátku drželi krok. Jenže zkraje druhé půle se dvakrát v rychlém časovém sledu prosadil domácí Prokeš a bylo prakticky po zápase. Křoví sice snížilo krkolomným gólem, kdy po centru brankář Křišťál podklouzl, míč mu vypadl z rukou a dokutálel se za čáru. Dukovany ale měly hru ve své režii a povinné vítězství ve zbytku střetnutí ještě zvýraznily. „Křoví se drželo a nehrálo vůbec špatně, dobře kombinovalo. My jsme měli další šance, které jsme nedali, ale zas tolik jich nebylo. Rozhodly dva slepené góly na začátku druhého poločasu a to jsme ještě zkazili hodně finálních přihrávek,“ hodnotí dukovanský trenér Rostislav Štork.

Zdroj: Žďárský deník

INFO
Sestava
Petr Karmazín – Robin Roštinský – Jiří Beránek, Zdeněk Sára, Libor Tichý – Erik Pollák, Lukáš Němec, Martin Kalina, Luboš Mencler (70. Jiří Ráboň) – Mertin Šustáče, Martin Němec
Góly
10′ 1:0 Miroslav Řezáč
45′ 2:0 Marek Jašek
50′ 3:0 Zdeněk Prokeš
51′ 4:0 Zdeněk Prokeš
59′ 4:1 Robin Roštinský
76′ 5:1 Martin Fojtášek
89′ 6:1 Josef Černý