17.kolo: Áčko znovu vedlo, ale Náměšť si odváží 3 body

Datum Čas League Sezóna Kolo
15.4.2017 16:00 I.B třída 2016-2017 17
2 - 4

Report

V souboji druhého s posledním šli překvapivě do vedení fotbalisté Křoví. Ačkoliv Náměšť byla fotbalovější, po zbytečném faulu gólmana Bartoška na Škorpíka dostali domácí výhodu pokutového kopu. Ten bez problémů proměnil Tichý. Hosté vyrovnali po půlhodině hry, kdy se na zadní tyči prosadil Kučera. Ve 40. minutě Náměšť vedla, Durajka zametl k tyčce trestný kop. Na 3:1 pak zvýšil efektním lobem Rubák.

Také ve druhé půli se jako první gólově prosadilo Křoví. Na dlouhý aut Roštínského si naskočil Martin Němec, po jeho souboji s hostujícím gólmanem se míč odrazil k Tichému a ten jej poklidil do stě. Křoví pak mělo převahu, Náměšť se pouze bránila, ale z žádné z velkého množství standardních situací nezahřmělo. Devět minut před koncem domácí ztratili balon na polovině hřiště a Náměšť brejk tři na jednoho využila. „Po čtvrtém gólu v naší síti se už zápas pouze dohrával, neměli jsme sílu se o výsledek ještě porvat. Po dlouhé době to byl ale z naší strany pěkný fotbal. I trenér Náměště přiznal, že to pro ně byla těžká práce,“ ocenil výkon svých svěřenců asistent trenéra Křoví Lukáš Midrla.

Zdroj: Žďárský deník

INFO
Sestava
Karmazín – Roštinský – Chlup (46′ Zdeněk Sára), Tichý, Beránek – Škorpík, L. Němec, Kalina, Pollák – Šustáček, M. Němec
Góly
18′ 1:0 Libor Tichý (pokutový kop)
31′ 1:1 Petr Kučera
40′ 1:2 Roman Durajka
42′ 1:3 Jan Rubák
48′ 2:3 Libor Tichý
81′ 2:4 Vojtěch Rybníček