12.kolo: BÉČKO přišlo o vítěství 2 minuty před koncem

Datum Čas League Sezóna Kolo
8.4.2017 15:30 IV. třída 2016-2017 12
1 - 1

Report

První poločas vyrovnaná hra obou celků. Hosté měli více ze hry, ale my jsme dali branku po přímém kopu Pavla Lišky. Míč propadl až na zadní tyč, kde si nabíhal Jiří Ráboň a do prázdné branky skóroval.

Celý druhý poločas jsme byli jasně lepší. Vytvořili jsme si územní převahu, ale vyložené šance jsme nedali. Potom proběhla dvě plánovaná střídání. Třetí střídání po zranění kotníku musel opustit hřiště Pavel Liška.Radim Datínský po svém příchodu na hřiště trefil tyč, Navrátil utekl a přehodil brankáře ten se stihl vrátit a skokem zastavil míč před brankovou čárou. Ke konci zápasu soupeř v 86.minutě srovnal na konečných 1:1. Smůla.

Celkově bych dnes naše hráče pochválil. Dřeli, makali a snažili se. Fotbal se však hraje na góly a ty se nám nedaří střílet. Musíme se zlepšit v kvalitě finální fáze a pak góly určitě přijdou. Utkání zhodnotil trenér Chlup Jiří.

INFO
Sestava
Prokeš – Karásek – Křístel, L. Knotek, Bureš (52. Maloň) – Ráboň, Chlup, Pavel Liška (70. Radim Datínský), Jiří Datínský (64. Petr Liška) – Pekárek (85. Nečas), Navrátil
Góly
40′ 1:0 Jiří Ráboň
88′ 1:1 Filip Střecha