13.kolo: Ve vyhroceném zápase Áčko podlehlo Nedvědici

Sestava
Góly
Karty
Rozhodčí

Áčko odjelo k zápasu do Nedvědice v improvizované sesavě, kdy se po několikaleté odmlce v týmu objevil skoro čtyřicetiletý Milan Domes. Během druhé půle viděl červenou kartu Jan Kašpar, který nevydržel narážky od diváků na svou osobu a pustil se s nimi do slovní hádky.

Domácí začali skvěle a hned v první minutě šli do vedení. Škutchan přiťukl míč Šikulovi a ten přízemní střelou otevřel skóre. V 9. minutě si oba domácí útočníci spolupráci zopakovali, tentokrát ovšem zakončoval Škutchan – 2:0. „Po deseti minutách jsem si říkal, že ten zápas musí skončit naším jednoznačným vítězstvím. Křoví jsme totiž jasně přehrávali,“ přiznal trenér Nedvědice Radek Šikola. Závěr prvního dějství však domácím vůbec nevyšel. Nejprve snížil Roštínský a dvě minuty před pauzou musel za kopnutí hostujícího hráče předčasně pod sprchy stoper Krejčí. „Podle mého to bylo neoprávněné vyloučení. Krejčí pohyb pouze naznačil, hlavní rozhodčí to navíc ani sám neviděl, hostující hráč to šikovně nasimuloval,“ mrzelo Šikolu.

I v deseti ale byla Nedvědice lepším týmem. Zvýšení jejího vedení obstaral Burýšek, který sám před gólmanem Sárou nezaváhal. Křoví ještě jednou korigovalo, poté však šlo i ono do deseti, za hrubé urážky diváků byl vyloučen Kašpar. Nedvědice pak již zápas dotáhla do vítězného konce. „Křoví bylo zatím jasně nejslabším mančaftem, se kterým jsme se v I. B třídě utkali. Měli jsme vyhrát mnohem vyšším rozdílem,“ řekl jinak spokojený Radek Šikola.

Zdroj: Žďárský deník