4.kolo: Áčko otočilo zápas, ale nakonec v Náměšti prohrálo

Sestava
Góly
Karty
Rozhodčí

Áčko po třech výhrách prohrálo v Náměšti nad Oslavou. Bohužel chvíli před zápasem se omluvil Beránek a nepřijela ani posila z Ghany Abdul Rahman Ghartey. nastoupit tak musel i se zraněním kapitán Martin Šustáček.

První poločas se hrál převážně na branku hostů, ovšem skóre tomu příliš neodpovídalo. Domácí totiž pálili jednu šanci za druhou, kdežto Křoví stačilo ke gólům málo. „Poměr střel na branku v první půlce byl 12:2, a skóre 2:2, to hovoří za vše,“ kroutil hlavou trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

Po změně stran se navíc hosté ujali vedení, když znovu skórovali po rohovém kopu. Vzápětí ale přišla bleskurychlá odpověď Jonáka, a za pár minut se trefil Kučera, což byla nakonec i vítězná branka. V závěru totiž další příležitosti vyzněly doprázdna. „Bylo to z naší strany vydřené vítězství. Hosté vytěžili z minima šancí maximum. V těch situacích prokázali zkušenost a ukázali, že je umí proměňovat,“ dodává Kylíšek.

Zdroj: Žďárský deník