3. kolo: Udica jak na sumca! Poločas 1:4, 57′ – 3:6, konec 8:6! Lukáš Němec 4 branky!

Datum Čas League Sezóna Kolo
20.8.2016 16:30 I.B třída 2016-2017 03
8 - 6

Report

Ve 3. kole se Áčko utkalo s nováčkem z Velkého Beranova. Začátek zápasu se ale nevyvíjel podle našich představ, když po zbytečných ztrátách míče a bleskurychlých protiútocích byl ve 20. minutě stav 0:3. Pak snížil na 1:3 z přímého kopu Martin Kalina, ale hosté opět po rýchlém kontru opět vedli o 3 branky. Do šaten se šlo za stavu 1:4.

INFO
Sestava
Zdeněk Sára – Robert Kalvoda – Jiří Chlup, Libor Tichý, Jan Kašpar – Vasil Kováč, Robin Roštinský, Martin Kalina, Martin Šustáček (C) – Lukáš Němec, Martin Němec
Góly
7′ 0:1 Richard Ganzwohl
13′ 0:2 Richard Ganzwohl
20′ 0:3 Richard Ganzwohl
24′ 1:3 Martin Kalina
30′ 1:4 Roman Jonáš
46′ 2:4 Lukáš Němec
49′ 3:4 Martin Kalina
55′ 3:5 Martin Havlín
57′ 3:6 Richard Ganzwohl
60′ 4:6 Lukáš Němec
67′ 5:6 Robin Roštinský
75′ 6:6 Lukáš Němec
82′ 6:6 Lukáš Němec (PK)
87′ 7:6 Robin Roštinský
Karty
69′ Lukáš Němec
72′ Libor Tichý
Rozhodčí
Jaroslav Kůrka – Kůrka Petr, Karel Straka

Ve druhé půli vybojoval na vlastním velkém vápně míč Martin Kalina přihrál ho na polovinu Lukáši Němcovi a ten metr před půlící čárou napřáhl a míč skončil pod břevnem, 2:4. O tři minuty později to už bylo jen o jednu branku. Martin Kalina před hranicí velkého vápna vybojoval míč, kličkou se uvolnil a střelou pozemi k levé tyči snížil na 3:4. Pak ovšem úřadovali hráči Beranova. V 55.minutě prošel hostující hráč po levé straně až do pokutového území a vystřelil, tuto střelu bohužel vyrazil Zdeněk Sára ke stejnému hráči a napodruhé se už nemýlil 3:5. O další dvě minuty později to už bylo zase o tři branky. Robin Roštinský nezvládl kličku, protihráč ho atakoval, míč se po odrazu od rozhodčího dostal k volnému hráči Beranova, který prostřelil Zdeňka Sáru, 3:6. V 60.minutě nenechal rozhodčí výhodu a odpískal přímý kop, ze kterého Lukáš Němec táhlou střelou vymetl horní růžek soupeřovy branky. Po krásné kombinaci ve středu hřiště nechali hosté na levé straně osamoceného Robina Roštinského, který střelou na zadní tyč snížil na 5:6. Vyrovnání přišlo v 75.minutě, když Libor Tichý milimetrovým centrem od střídaček našel nabíhajícího Lukáše Němce, ten si na malém vápně zpracoval balon a podél brankáře hostů skoroval na 6:6. Obrat nastal po faulu na Robina Roštinského v pokutovém území, když už Robin mířil sám na branku, tak ho poslal nedovoleně k zemi obránce. Následný pokutový kop proměnil Lukáš Němec, 7:6. Konečnou tečku v zápase udělal posledním zásahem Martin Kalina. Na vápně zasekl míč, oba obránci jako ovce ho přeběhli a pak střelou po zemi k tyči pečetil na 8:6.