2.kolo: Áčko veze z Moravce cenné vítězství

Datum Čas League Sezóna Kolo
14.8.2016 16:30 I.B třída 2016-2017 02
1 - 2

Report

I ve 2. kole hráči Áčka zvítězili. Domácí Moravec obrali o 3 body po trefách Lukáše Němce a Robina Roštinského.

INFO
Sestava
Góly
Karty
Rozhodčí

Domácí premiéra hrajícímu trenérovi Lukáši Brožovi nevyšla. Už v 1. minutě zchladil jeho výběr rychlý gól Lukáše Němce. „Ještě jsme se nedotkli míče a už jsme prohrávali. Přišel dlouhý nákop, byl z toho roh a po něm hlavičkoval přesně Lukáš Němec,“ štval vstup do zápasu Brožu. Následně byl k vidění vyrovnaný fotbal. Ve 20. minutě ale hosté změnili styl hry, zatáhli se a čekali na brejky.

Moravec se v ofenzivě trápil, dostával se do šancí, spaloval je však s velkou jistotou. Změnu přinesla až 65. minuta, Lukáš Broža se uvolnil ve vápně, přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování Urbánka, jenž se z malého vápna nemýlil, 1:1. Remízový stav trval jen chvíli. Z protiútoku dostal kolmici mezi obránce Roštinský a táhlou střelou na zadní tyč rozhodl.

„Téměř celý zápas jsme útočili do plných. Šancí jsme na gól měli dost, ale nedařilo se nám překonat brankáře. A když už jsme se dočkali, Křoví z ojedinělé šance udeřilo podruhé,“ řekl zklamaný kouč Lukáš Broža.

Zdroj: Žďárský deník