1.kolo: Martin Němec hattrickem sestřelil Hartvíkovice

Datum Čas League Sezóna Kolo
7.8.2016 16:30 I.B třída 2016-2017 01
6 - 3

Report

V prvním zápase sezony 2016 – 2017 Áčko jednoznačně porazilo nováčka z Hartvíkovic, hattrickem se blýsknul Martin Němec, dále skórovali Lukáš Němec, Erik Pollák a Martin Kalina.

INFO
Sestava
Góly
Karty
Rozhodčí

Domácí vstoupili do sezony bez jediného přípravného utkání. Na rozehranosti to ale nebylo znát. Už v 6. minutě poprvé skóroval Martin Němec. Nováček soutěže se hlavně bránil a sázel na brejky. V 9. minutě už však bylo vyrovnáno, o branku se postaral Horký. Po půlhodině hosté špatně rozehráli a Martin Němec efektně přeloboval vyběhlého brankáře. Stejný hráč zkompletoval do poločasu hattrick.
Po přestávce se hosté ještě jednou nadechli, opět u toho byl Horký, který snížil na 3:2, ale pak se probrali i další střelci domácích. Uklidňující náskok vrátil na domácí kopačky Lukáš Němec a dva slepené góly přidali záložníci Pollák s Kalinou. Poslední slovo si vzal Jakub Sýkora, ale to už domácí radost nezhatilo.
Zdroj: Žďárský deník

Hosté nevstoupili do utkání moc dobře, již v 6 minutě se ddomácí dostali do vedení zásluhou Martina Němce 1:0. Hosté se probrali a brankou v 9 minutě zásluhou Horkého Dominika vyrovnali na 1:1. Hosté se dostávali více do hry, jenže se trápili koncovkou. Domácí následně ve 30 minutě po chybě hostujícího celku šli znovu do vedení, když svoji druhou branku v utkání vstřelil Martin Němec 2:1. Hattrick zkompletoval Martin Němec v 41 minutě, když dorážel po standadní situaci do branky 3:1 pro domácí celek Křoví.
Hostující celek ve druhém poločase nevzdal boj a odměnou mu bylo v 63 minutě snížení na 3:2, o které se postaral opět Dominik Horký. když už to vypadalo že se hosté dočkají vyrovnání, přišel pro hostující celek šok v podobě čtvrté obdržené branky, tentokrát se prosadil Němec Lukáš 4:2, V 86 minutě se prosadil za domácí celek Kalina, který zvyšoval již na 5:2. Ze strany domácích to ale nebylo vše, když Pollák upravil na 6:2. Hosté ještě kosmeticky výsledek upravil v 89 minutě zásluhou Jakuba Sýkory – 6:3.