ROZHOVOR: VASIL KOVÁČ

Jak bys srovnal své proporce dnes a ty ve dvaceti letech?
Delší vlasy, větší prsa, menší ruce, ale zadek mám hezčí teďka (alespoň podle přítelkyně) a o břichu bych se radši nezmiňoval.

Jak vzpomínáš na zápas v Olší hraný na podzim roku 2007?
Vzpomínám na něho strašně nerad. Pořád to mám před očima (tu přihrávku Peciho) byl to fakt pěkně rozehraný zápas, škoda, že jsem musel ve 14. minutě střídat. Doktoři v Mostišti mě přijali moc hezky, tímto bych jim chtěl za to poděkovat.

Zahrál by sis znovu za Březí? Co tě k tomu tenkrát vedlo?
Už NIKDY v životě bych si za Březí nezahrál. To bych si radši založil „Z“ tým na Pánově nebo v Ondrůžkách. Tehdy mě tam trenér áčka Knoll poslal, když jsem se vrátil z angažmá ve Velké Bíteši, abych prý nepřišel o své fotbalové kvality.

Mohl bys upřesnit svou dosavadní kariéru?
Žáci Křoví – tehdy jsem hrál s Bohoušem Novotným, Martinem Němcem, Petrem Běhalem, Liborem Havelkou… Dorost Křoví – s Pavelem Bartoškem, Jiřím Hudečkem, Petrem Křístelem, Lukášem Havelkou… Muži Křoví B – hlavní zmínku si zaslouží Honza Pekárek (hraje se mi s ním fakt dobře) a pak taky Pavel Bartošek, Petr Křístel.. (nejsou to dobří sparoši jen na fotbal). Scházíme se i ve vlastním volnu.

Chtěl by sis zahrát za Křoví „A“
To je dobrá otázka, jedině z recese (smích). Myslím, že kdybychom hráli s Kalvecem stoperskou dvojku, tak by si nás jezdili fotit až z Japonska.

Jaký byl tvůj nejpřísnější trenér, měl jsi s někým problémy?
Nejpřísnější trenér byl Sir Alex Ferguson (pan Janšta) a s ním jsem měl i největší problémy. Kromě něho mě měli všichni trenéři rádi.

Kde se ti stalo poslední zranění?
Naposledy na prasečáku na diskotéce, bylo to velice nepříjemné.

Je někdo, s kým by sis chtěl zahrát?
Milan Domes.

Chceš říci něco na závěr?
Chtěl bych poděkovat za rozhovor a ještě bych se chtěl vyjádřit k postavení Křoví B a to nejen v tabulce. Mrzí mě, že mezi některýma klukama jsou rozkoly. Mělo by to být to starý Béčko, jak když se začínalo. Hrálo se pro radost!!!